Ponuka

Country a western tance >> 

Ponúkame program v štýle country a western tancov, ktoré vás svojim rytmom nenechajú dlho sedieť na stoličke. Od tradičných amerických Old Time tancov odetých do elegantných kostýmov z 19.storočia, cez Square Dance (štvorylky) až po moderné country tance a Line Dancing s pestrými tanečnými výrazovými prvkami. Samozrejme v našej ponuke nechýba ani tradičný saloonový Kankán. 

Na spestrenie vašich akcií ponúkame aj originálnu výuku tancov v interakcii s divákmi!

Dobové tance >>

Našimi tanečnými choreografiami vás prenesieme do obdobia osvietenej Renesancie, koketného Baroka, odviazaných 20. rokov Charlestonu s originálnymi kostýmami, či éry francúzskeho Kankánu. 

Na spestrenie vašich akcií ponúkame aj originálnu výuku tancov v interakcii s divákmi!

Program na želanie >> 

Podľa požiadaviek klienta vytvoríme špeciálny program. Napríklad 30´ Orientálna fantázia – ucelené pásmo s príbehom a hovoreným slovom (SK, GER), 30´ Levočská biela pani - ucelené pásmo s príbehom a hovoreným slovom, 60´ Monarchia - s CaK dvorným orchestrom, podľa želania klienta.

Požiadavky >>

Pódium, alebo iný vhodný priestor: rozmery min 4x6, kvalita povrchu - rovný, suchý Šatňa: suchá, uzamykateľná CD prehrávač s aparatúrou Mikrofón pre lektora Vstup do areálu a parkovanie áut účinkujúcich

Podmienky >>

Zaslanie objednávky min 14 dní pred konaním podujatia. V objednávke musí byť presne definované: miesto (presná adresa), čas (od-do), počet vstupov a ich trvanie, dohodnutá odmena, adresa objednávateľa a fakturačné údaje. Nie sme platci PDH.

Objednávka

country@country.sk